Falowniki LG

Falowniki LG należą do najczęściej wybieranych przez polskich klientów urządzeń tego typu. Powodów popularności tych falowników nie trzeba jednak długo szukać – są nie tylko stosunkowo tanie, ale też proste w obsłudze, wykonane z wytrzymałych materiałów, a, co na pewno najważniejsze, zawsze dołączona jest do nich dokumentacja w języku polskim.

Falowniki LG – Seria IC5

Falowniki z tej serii są bardzo tanie, co przyczyniło się do wzrostu ich popularności. Urządzenia te są zasilane jednofazowo i posiadają moc od czterech dziesiątych do dwóch i dwóch dziesiątych kilowata. Funkcja sterowania wektorowego sprawia, że mogą być używane w najróżniejszych zastosowaniach – od domowych instalacji, przez pompy, aż po duże, przemysłowe zakłady. We wszystkich falownikach znajdziemy również filtr przeciwzakłóceniowy oraz potencjometr.

Falowniki LG – Seria IG5A

W tej serii znajdziemy falowniki sklep o mocy od czterech dziesiątych do półtora kilowata z zasilaniem jedno lub trójfazowym. Falowniki LG z serii IG5A są cenione przede wszystkim za sporą przeciążalność i zintegrowany moduł hamujący. Najczęstszym ich zastosowaniem są przede wszystkim przenośniki, taśmociągi oraz pompy, a ich użycie ułatwia wygodna w użyciu klawiatura. Urządzenia z tej serii są jednak stosunkowo tanie – dlatego też wybiera je tak wielu klientów na całym świecie.

Falowniki LG – Seria IS7

Jest to najnowsza seria w ofercie LG. Charakteryzują się stałym momentem silnika i dużymi możliwościami rozszerzenia ich funkcjonalności. Falowniki z tej serii polecane są przede wszystkim w zaawansowanych zastosowaniach – świetnie sprawdzają się w układach sterowania i dużych taśmociągach.

Seria iG5a i iC5 - falowniki lg
Falowniki LG – seria iC5 oraz iG5a